N├ü┼á PR├ŹSTUP

My v Agency 4 Academy pristupujeme ku ka┼żd├ęmu podujatiu ako k jedine─Źn├ęmu pr├şbehu s dejovou l├şniou zadanou na┼íim klientom. Za─Źali sme odborn├Żmi podujatiami, konferenciami, medzin├írodn├Żmi symp├│ziami a prepracovali sme sa a┼ż k plesom, business ra┼łajk├ím ale aj teambuildingom. Kult├║rno-spolo─Źensk├ę podujatia s├║ t├Żm najlep┼í├şm sp├┤sobom ako vybudova┼ą kvalitn├Ż networking, zvidite─żni┼ą svoju zna─Źku a z├írove┼ł poskytn├║┼ą obchodn├Żm partnerom pocit satisfakcie za dlhoro─Źn├║ spolupr├ícu. V─Ćaka n├í┼ímu odborn├ęmu vzdelaniu a zmyslu pre detail pon├║kame aj pridan├║ hodnotu. Na n├ís sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą nie len v ot├ízkach organiza─Źn├ęho poradenstva, ale aj nastavenia rozpo─Źtu, pomoci s fundraisingom, v├Żberom a zabezpe─Źen├şm dar─Źekov do tomboly, distrib├║ciou l├şstkov ─Źi rozoslan├şm pozv├ínok. Vy si to len jednoducho u┼ż├şvate a dost├ívate od n├ís pravideln├ę aktu├íliz├ície.

PRIDANÁ HODNOTA

Rozsah a obsah podujat├ş a ich zabezpe─Źenie na vysokej ├║rovni si vy┼żaduje profesion├ílny pr├şstup a stopercentn├║ pr├şpravu. Zamestnanci spolo─Źnosti s├║ preto okrem sk├║senost├ş vybaven├ş aj kurzami diplomatick├ęho protokolu, spolo─Źenskej etikety, protistresov├ęho mana┼żmentu a vynikaj├║cimi komunika─Źn├Żmi zru─Źnos┼ąami. Pridanou hodnotou je spolupr├íca s odborn├şkmi na marketing, grafiku, videoprezent├ície, produkciu s postprodukciou ─Źi modern├ę technol├│gie.

PRIESTORY

Priestorov├ę zabezpe─Źenie v┼żdy prisp├┤sobujeme va┼íim potreb├ím. Sk├║senosti m├íme s organiz├íciou medzin├írodn├Żch konferenci├ş v N├írodnej rade SR, vr├ítane jej historickej budovy, Aule Univerzity Komensk├ęho, plesov a spolo─Źensk├Żch podujat├ş v r├┤znych troj ─Źi ┼ítvorhviezdi─Źkov├Żch hoteloch, z├í┼żitkov├Żch v├Żletov v Slovenskej n├írodnej gal├ęrii na Zvolenskom z├ímku, Bratislavskom Kl├í┼ítornom pivovare ─Źi s organiz├íciou sl├ívnostn├Żch ve─Źer├ş v Banskobystrickej radnici. Kancel├írie v Nitre a Bratislave n├ím z├írove┼ł umo┼ż┼łuj├║ pokry┼ą regi├│n z├ípadn├ęho ale aj stredn├ęho Slovenska.

ZORGANIZOVALI SME

Medzi na┼íe najv├Ą─Ź┼íie projekty patr├ş prv├ę modelov├ę zasadnutie Organiz├ície Spojen├Żch n├írodov na univerzitnej ├║rovni na Slovensku (SlovakMUN) pod z├í┼ítitou prezidenta Slovenskej republiky, prv├ę zasadnutie odborn├Żch skup├şn NATO na Slovensku, dva ro─Źn├şky najv├Ą─Ź┼íej pr├ívnickej konferencie na Slovensku ÔÇô Bratislavsk├ę pr├ívnick├ę f├│rum, ┼ítyri ro─Źn├şky plesu pr├ívnikov, organiz├ícia tzv. ÔÇ×moot courtsÔÇť vr├ítane region├ílneho fin├íle Eur├│pskeho simulovan├ęho s├║dneho sporu. Spolo─Źn├şci takisto zorganizovali v├Żro─Źn├ę konferencie jednotliv├Żch opera─Źn├Żch programov Ministerstva ┼żivotn├ęho prostredia, Ministerstva ┼íkolstva SR ─Źi Ministerstva pr├íce soci├ílnych vec├ş a rodiny. Na┼íu pr├ícu tie┼ż ocenili z├ístupcovia Slovenskej agent├║ry ┼żivotn├ęho prostredia, pre ktor├Żch sme zorganizovali medzin├írodn├║ konferenciu Contaminated Sites 2018.

Zodpovedn├í osoba: Pavol Kraj─Źi

REFERENCIE

KONTAKTY

AGENCY 4 ACADEMY, S.R.O.

DOLNOČERMÁNSKA 37

949 01 NITRA

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

INFO@AGENCY4ACADEMY.SK

+421 907 409 793

─îo je nov├ę na Facebooku: